Zwiedzaj Sztolnię Królowa Luiza w cenie biletu ulgowego. Specjalna oferta potrwa do Świąt


Na turystycznej mapie atrakcji warto pochylić się nad Sztolnią Królowa Luiza w Zabrzu. Do 22 grudnia można zwiedzić ją w cenie biletu ulgowego.

Liczące ponad 10 km podziemne trasy turystyczne to nie tylko podróż w czasie. To odkrywanie tajemnicy pracy górników, historie o tym jak zmieniał się Śląsk, który jest nam znany obecnie, zabawa i nauka w jednym.

W czasie zwiedzania można zobaczyć największy w Polsce podziemny park czynnych maszyn górniczych, przejechać się prawdziwą, górniczą kolejką, popłynąć łodzią pod ulicami miasta lub zjechać szolą pod ziemię.


Zróżnicowana oferta Sztolni Królowa Luiza i Kopalni Guido została przygotowana tak, że w podziemną podróż może wybrać się każdy.

Udostępniony dla turystów wodny odcinek Sztolni to dziś największa i jedyna tego rodzaju atrakcja turystyczna na Śląsku, wyróżniona prestiżową nagrodą Europa Nostra.

Z okazji zbliżających się świąt śpieszymy z prezentem już dziś! Odkryj w sobie dziecko, zwiedzaj, baw się i przeżywaj jak one! W dniach 1-22 grudnia wszystkie podziemne trasy zwiedzisz w cenie biletu ulgowego – zachęca Sztolnia Królowa Luiza.

Sztolnia Królowa Luiza, 1-22.12.2019 r., więcej informacji na temat tras, cen i rezerwacji można znaleźć na stronie Sztolni.