Dwa pasy ruchu DK 88 zostaną wyłączone. Utrudnienia mają związek z przebudową wiaduktu

Zapowiadane wcześniej utrudnienia właśnie zaczynają się materializować. W związku z przebudową wiaduktu w ciągu ulicy Hermisza od 23 czerwca (czwartek) wprowadzony zostanie kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu na DK 88.

Zadanie jest częścią złożonego przedsięwzięcia pn.: „Przebudowa obiektów inżynierskich na terenie miasta Zabrze z podziałem na części. Część 7: Wiadukt w ciągu ul. Hermisza nad DK-88 i torami PKP”, w ramach którego ostatnio m.in. zakończono roboty przy przepuście w pod ulicą Jordana.

Utrudnienia na DK 88

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, od najbliższego czwartku, 23 czerwca, wyłączone z ruchu pojazdów zostaną dwa północne pasy jezdni, a ruch pojazdów w obydwu kierunkach zostanie przekierowany na pasy ruchu po stronie południowej (wzdłuż torów kolejowych).


Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu. Wykonawcą zadania jest firma EUROVIA Polska S.A. Utrzymaniem oznakowania tymczasowego zajmuje się firma DROGMOL Sp. z o.o. Sp. K.: tel.: 32 284 84 84, 728-319-182 – informuje MZD w Zabrzu.

(żms)
fot. scr. Google Maps