ZPWiK wyróżnione Godłem “Teraz Polska”. To trzecie przedsiębiorstwo wodociągowe w historii konkursu

Zarząd ZPWiK Sp. z o.o. we wtorek, 9 czerwca, odebrał wyróżnienie “Teraz Polska” w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, wraz z wszystkimi tegorocznymi laureatami konkursu. Finał wydarzenia jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta RP.

Uroczystości przebiegały z udziałem Pierwszej Damy, Agaty Kornhauser-Dudy.

To 30-ta, jubileuszowa edycja konkursu „Teraz Polska”. W tym roku obchodzimy również 30-tą rocznicę pierwszych wyborów samorządowych, które pozwoliły na wykreowanie dobrych gospodarzy i lokalnych liderów. Teraz możemy cieszyć się efektami ciężkiej pracy samorządowców, którzy przez ostatnie 30 lat pracowali na rzecz miasta Zabrze. Godło „Teraz Polska” jest również zwieńczeniem dobrej współpracy naszej firmy z samorządem – mówi Piotr Niemiec, prezes ZPWiK.


Godło „Teraz Polska” jest najstarszą inicjatywą wyróżniającą i promującą przedstawicieli krajowego biznesu. Wyłania, podsumowuje i nagłośnia to, co najlepsze w polskiej gospodarce.

W ten sposób Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego wyróżnia grupy najlepszych polskich produktów, usług i przedsięwzięć innowacyjnych mogących być wzorem dla innych od 30-stu lat. Misją twórców idei godła było budowanie prestiżu polskiej marki.

Godło „Teraz Polska” wskazuje to, co najlepsze w krajowej gospodarce: różnorodność branż, zaawansowanie, wysoką jakość, a także solidność i kreatywność przedsiębiorców. Od początku istnienia konkursu Kapituła wyłoniła 745 Laureatów, którzy dzięki jakości i innowacyjności swoich produktów i usług otrzymali prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska”.

We wtorek kolejni laureaci dołączyli do biało-czerwonej drużyny wyróżnionych firm. Zabrzańskie wodociągi są trzecim w Polsce przedsiębiorstwem wodociągowym, które w 30-letniej historii tego konkursu otrzymało prawo do używania Godła ”Teraz Polska”.

(nmm)/UM Zabrze
fot. UM Zabrze