Zajęcia dla dzieci w każdy weekend aż do końca letniej laby. ArtWakacje w Parku 12C i Strefie Carnall

Letnie warsztaty ArtWakacje 2024 będą odbywały się w strefie Carnall oraz Parku 12C Sztolni Królowa Luiza. Pierwsze wydarzenie z cyklu zaplanowano już w najbliższy weekend. Udział jest bezpłatny.

To wyjątkowa okazja dla rodzin z dziećmi, aby spędzić kreatywnie czas, uczestnicząc w różnorodnych animacjach sportowych, atrakcjach animacyjno-ruchowych oraz warsztatach artystycznych i rękodzielniczych.

Warsztaty będą odbywać się w malowniczym otoczeniu strefy Carnall oraz Parku 12C, które są częścią Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Jest to miejsce pełne historycznego uroku i ciekawych atrakcji, które z pewnością zainteresują zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Zajęcia będą odbywać się w wybrane soboty oraz niedziele w godzinach 12:00-16:00. Podczas ArtWakacji 2024 na uczestników czekają różnorodne warsztaty – zgodnie z harmonogramem w poniższych tabelkach.

Tabelka ze strony UM Zabrze/Muzeum Górnictwa Węglowego i zawiera pewne nieścisłości: 11 sierpnia przypada w niedzielę, 15 sierpnia w czwartek, 25 sierpnia w niedzielę, 1 września w niedzielę

Tabelka ze strony UM Zabrze/Muzeum Górnictwa Węglowego i zawiera pewne nieścisłości: 17 sierpnia przypada w sobotę

(żms)/UM Zabrze