Zaginął ok. 2 miesiące temu. “Może przebywać w towarzystwie osób z tzw. marginesu społecznego”


Zabrzańscy kryminalni poszukują zaginionego Adama Oczko, który 1 października, około godziny 1.00 wyszedł z mieszkania przy ulicy Korczoka i do tej chwili nie wrócił. Obecnie może przebywać na terenie Zabrza lub Bytomia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu bądź z najbliższą jednostką Policji nr 112, 997.

Zaginiony mężczyzna wygląda na około 45 – 50 lat, ma 176 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, z otyłym brzuchem, oczy ciemne, nos podłużny, wąski, uszy normalne, średniej wielkości.


Obecnie może posiadać niedbały zarost na głowie i twarzy (włosy ciemne), blizna pooperacyjna na prawej nodze na wysokości stawu skokowego (kostki).

Ubiór zaginionego: w chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w kurtkę wiatrówkę koloru granatowego z niebiesko – białymi paskami na rękawach, niebieskie spodnie jeansowe, trampki koloru granatowego z białą podeszwą i czerwoną wstawką.

– W chwili obecnej Wydział Kryminalny KMP Zabrze jest w posiadaniu informacji, iż Adam OCZKO może przebywać na terenie miasta Bytom w towarzystwie osób z tzw. marginesu społecznego, z którymi ma przebywać w miejscach, w których biegnie infrastruktura wodociągowa/ciepłownicza, w tzw. węzłach ciepłowniczych itp. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu tel. 32 2779 285, 32 2779 485, bądź z najbliższą jednostką Policji nr 112, 997 – mówi sierż. szt. Sebastian Bijok, p.o. oficera prasowego KMP Zabrze.