Wyszedł ze spotkania ze znajomymi, do domu jednak nie dotarł. Ktoś widział zaginionego mężczyznę?

AKTUALIZACJA: niestety, mężczyzna nie żyje

Mija druga doba od kiedy ostatni raz widziano zaginionego 29-letniego Łukasza K. Szukają go zabrzańscy policjanci. Być może ktoś posiada wiedzę, gdzie znajduje się mężczyzna lub wie cokolwiek o jego losach?

Jak ustalili funkcjonariusze, 14 kwietnia br. roku około godziny 23:00 młody człowiek wyszedł ze spotkania ze znajomymi na ulicy Jarzębiej i miał się udać do swojego miejsca zamieszkania, przy ulicy Gagarina.


Zaginiony miał spory dystans do pokonania. Mógł skorzystać z komunikacji miejskiej. Policja sprawdza taką hipotezę.

Mężczyzna do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub 47 8543 – mówi sierż. szt. Sebastian Bijok, oficer prasowy KMP Zabrze.

Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm; szczupłej budowy ciała; włosy krótkie ciemne, zarost na twarzy (bródka).

Ubiór zaginionego: kurtka puchowa koloru zielonego, szara bluza z kapturem, spodnie dżinsy koloru niebieskiego, buty sportowe.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP Zabrze tel. kontaktowy 112 lub 47 8543 200, 47 8543255, 47 8543 285, e-mail: kryminalny@zabrze.kmp.gov.pl, lub z najbliższą jednostką policji tel. 112.

(żms)/KMP Zabrze
fot. KMP Zabrze