Wakacyjna trasa z Górnikiem. Na początek spotkania z kibicami w Miasteczku Śląskim i Knurowie

fot. zdj. poglądowe

Górnik Zabrze opublikował szczegóły pierwszych spotkań z kibicami, które zaplanowano w ramach akcji “Wakacyjna trasa z Górnikiem”. Na co mogą liczyć fani Trójkolorowych?

Atrakcje dedykowane są w dużej mierze dla rodzin i młodszych kibiców. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami. Będziecie mogli spróbować swoich sił w popularne piłkarzyki, czy strzelając do bramki celnościowej. Zorganizujemy szereg animacji z malowaniem twarzy i spotkaniem z maskotkami na czele. Dzieciaki będziemy częstować popcornem i zaprosimy do zabawy na dmuchańcach. Całość odbędzie się we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem, grupą Torcida Girls oraz lokalnymi fan-clubami oraz przede wszystkim z władzami poszczególnych gmin – przekazuje Bartłomiej Perek z Biura Prasowego Górnika Zabrze.

Program atrakcji poszczególnych spotkań jest ze sobą zbieżny i niezależnie od tego, które miejsce odwiedzimy, szykuje się doskonała zabawa. W każdej z miejscowości będziemy gościć o stałych godzinach, od 16:00 do 19:00

– dodaje Perek.


Pierwsze spotkanie zaplanowano w sobotę, 8 sierpnia. Na początek ekipa Górnika Zabrze odwiedzi gminę Miasteczko Śląskie. Delegację Klubu będzie można spotkać na obiekcie LKS-u Żyglin. Wstęp na imprezę i korzystanie z atrakcji będą bezpłatne.

W niedzielę, 9 sierpnia akcja odbędzie się w Knurowie. – Miejsce, które wybraliśmy wspólnie z naszymi partnerami z władz miasta prezentuje się bardzo okazale, albowiem czekać na Was będziemy na Kąpielisku „Leśne Zacisze”. W tym przypadku warunkiem udziału w imprezie Górnika będzie tylko i wyłącznie zakup biletu na kąpielisko – zaznacza Bartłomiej Perek.

(cennik Kąpieliska TUTAJ)

Kolejne spotkanie z kibicami odbędzie się we wtorek, 11 sierpnia, na stadionie Naprzodu Rydułtowy.

O dalszych odsłonach akcji “Wakacyjna trasa z Górnikiem” będziemy informować w późniejszym czasie.

(żms)/Górnik Zabrze
fot. px