Wakacyjna trasa Górnika Zabrze. Klub odwiedzi kilka miejscowości, zapowiada mnóstwo atrakcji

Rusza nowa akcja Górnika Zabrze oraz gmin partnerskich należących do programu „Klub kibiców śląskich miast”. Trójkolorowi odwiedzą w najbliższym czasie kilka fan-clubowych miejscowości. Szykuje się masa atrakcji dla fanów 14–krotnego Mistrza Polski.

Na trasie Górnika znajdą się m.in. Miasteczko Śląskie, Knurów, Rydułtowy oraz Toszek. Na co mogą liczyć fani klubu? Atrakcje dedykowane są w dużej mierze dla rodzin i młodszych kibiców.

Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami. Będziecie mogli spróbować swoich sił w popularne piłkarzyki, czy strzelając do bramki celnościowej. Zorganizujemy szereg animacji z malowaniem twarzy i spotkaniem z maskotkami na czele. Dzieciaki będziemy częstować popcornem i zaprosimy do zabawy na dmuchańcach. Całość odbędzie się we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem, grupą Torcida Girls oraz fan-clubami oraz przede wszystkim z władzami poszczególnych gmin – zapowiada Biuro Prasowe Górnika Zabrze.


Spotkania odbywać się będą w godzinach popołudniowych, a każde z nich potrwa kilka godzin.

Startujemy w weekend, a pierwszymi miejscowościami na mapie naszej „trójkolorowej”, wakacyjnej trasy będą Miasteczko Śląskie oraz Knurów – przekazuje Górnik Zabrze.

Terminarz spotkań:

8.08 Miasteczko Śląskie
9.08 Knurów
11.08 Rydułtowy
18.08 Toszek
19.08 Zabrze

O szczegółach będziemy informować.

(żms)/Górnik Zabrze
fot. px