W Zabrzu działa Karta Młodego Przedsiębiorcy. Co oferuje? Gdzie można ją odebrać?

Na młodych zabrzan, którzy prowadzą swoją działalność gospodarczą czeka „Karta Młodego Przedsiębiorcy”, którą oferuje Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w Zabrzu. To program dający możliwość skorzystania przez adresatów z ulg i zniżek.

Adresatem programu są osoby fizyczne do 35 roku życia prowadzące działalność gospodarczą w Zabrzu, posiadające wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Aby otrzymać kartę uczestnika programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości oraz pod adresem -> https://miastozabrze.pl/dla-biznesu/karta-mlodego-przedsiebiorcy/.

Każdy posiadacz karty może zapoznać się z wykazem partnerów Programu – wybrać interesującą go firmę, a dokonując transakcji okazać swoją Kartę Młodego Przedsiębiorcy i zyskać deklarowane przez partnera wsparcie.

Zapraszamy młodych przedsiębiorców do skorzystania z oferowanych zniżek, a firmy zainteresowane rolą partnera do zgłaszania się w Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w Zabrzu – zachęca miasto, na którego stronie zamieszczono informacje o powyższym programie.

(żms)/UM Zabrze
fot. px/zdj. poglądowe