Szukacie skamielin? Biżuterii? A może unikatowych kamieni? Giełda Minerałów już w najbliższy weekend

Unikatowe okazy minerałów? Ręcznie wykonana, jedyna w swoim rodzaju biżuteria? Kości dinozaurów sprzed milionów lat? Na Giełdzie Minerałów każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend, 19-20 listopada w Gliwicach.

 

Wstęp na teren wystawienniczy kosztuje 15 zł (ulgowy – 10 zł, zaś dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie).

Prócz ciekawych ekspozycji naszych wystawców, przygotowaliśmy atrakcyjny program dla starszych i młodszych. Przyjdź i przekonaj się, że giełda minerałów i biżuterii to nie tylko wydarzenie dla geo-pasjonatów – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Giełda Minerałów i biżuterii to idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas.

Wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach – spotkacie niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów. Zobaczycie okazałe jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne, będziecie mogli Państwo nabyć niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię – zapewniają.

Wystawcy zaprezentują nie tylko biżuterię, ale także skamieniałości, minerały, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. To doskonała okazja, by zobaczyć wiele unikatowych dzieł – oryginalne wyroby oraz rękodzieło, którego nie spotkamy w żadnym innym miejscu.

W trakcie dwóch dni wydarzenia zadbamy o każdy szczegół i każdego gościa. Wśród naturalnej biżuterii, pięknych kamieni szlachetnych i darów naszej planety, przygotowaliśmy inspirujące pokazy, warsztaty dla dzieci i zabawy

– zachęcają organizatorzy. Przez dwa dni będzie można zobaczyć geologiczne cuda w różnej formie. Bilety w formie elektronicznej można nabyć na stronie GEOEXPO – kliknij tu.

Giełda Minerałów w Gliwicach odbędzie się w Gliwicach w dniach 19-20 listopada (sobota-niedziela) w godzinach od 10:00 do 18:00. Gdzie? W hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Górnych Wałów 29.

materiał partnera