Symfonia grozy w Kopalni Guido. Halloweenowe Horror Party 320 metrów pod ziemią

Horror Party w Kopalni Guido to kultowa zabrzańska impreza, która odbędzie się w sobotę, 30 października. Sprzedaż biletów na wydarzenie już się rozpoczęła.

31 października mi.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii obchodzone jest Halloween – wigilia wszystkich świętych. Zwyczaj ten coraz częściej celebrowany jest również w naszym kraju – w wielu miejscach pojawiają się dekoracje w postaci lampionów wykonanych z wydrążonej dyni, a także organizowane są tematyczne imprezy połączone z maskaradami.

Jedną z nich zaplanowano w ostatnią październikową sobotę w Zabytkowej Kopalni Guido.

Ostatnie halloweenowe party w tym miejscu odbyło się w 2019 roku. W ubiegłym roku ze względu na jesienną falę pandemii koronawirusa (cała Polska w tym czasie była w “czerwonej strefie” zakażeń) organizatorzy musieli z niego zrezygnować. Wygląda na to, że teraz się uda.


Pytaliście, czekaliście i stało się. Już 30 października, na poziomie 320 w Kopalni Guido odbędzie się HORROR PARTY 2021! Czym zaskoczymy, a raczej “wystraszymy Was” tym razem? O tym musicie przekonać się sami. My możemy jednie zdradzić rąbek mrożącej krew w żyłach tajemnicy! Dobrze będzie zabrać ze sobą odrobinę czosnku!! Nie zapomnijcie również o dobrym humorze i świetnych przebraniach – informują organizatorzy w wydarzeniu w mediach społecznościowych.

Bilety na imprezę w cenie 59 zł można nabyć tutaj. Dostępnych jest 255 wejściówek.

Rozkład jazdy

  • Zjazdy od godz. 19:00
  • Start imprezy godz. 20:00
  • Godzina zakończenia 03:00
  • Wyjazdy na powierzchnię 03:00 – 04:00

Wydarzenie w serwisie facebook.com znajduje się tutaj.
(żms)/Kopalnia Guido
fot. Kopalnia Guido (FB)