Rozdają za darmo tradycyjne lody! Nowa sieć lodziarni otwiera swój pierwszy lokal w Zabrzu

Już w pierwszą sobotę miesiąca, 1-go sierpnia o godzinie 12:00 w Centrum Zabrza przy ul. Wolności 270 (naprzeciwko galerii Zabrze), zostanie otwarty pierwszy lokal marki ZAMROŻENI. Wszyscy mieszkańcy miasta będą mogli zasmakować lodów, których do tej pory nie było w Zabrzu!

Lodziarnia ZAMROŻENI będzie serwować swoim Klientom lody klasyczne, owocowe oraz sorbety. A to wszystko przy gwarancji najlepszych składników oraz zachowaniu higieny zarówno podczas produkcji jak i serwowania produktów. 30-letnia tradycja oraz zespół przyjaciół, którzy z pasją do lodów udoskonalają i tworzą dla Naszych Klientów najbardziej wyszukane kompozycje smakowe.

Codzienne dostawy, produkcja w mniej niż 24h i olbrzymia gama smaków pozwalają na spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Asortyment smaków, jest dostosowany do gustów każdego konesera lodów. Od tych najmłodszych do najstarszych, a smaki oferowane przez Nas produkty mają zawsze charakter indywidualny.

Wszystkie lody produkowane są tylko z naturalnych składników, które przyjeżdżają wprost do siedziby firmy, od sprawdzonych i lokalnych dostawców.

Każdy produkt jest poddany ścisłej kontroli jakości w trakcie ręcznej produkcji lodów. Bo wszystkie lody w Zamrożonych produkowane są zgodnie z tradycyjną sztuką cukierniczą. To pozwala otrzymywać produkty najwyższej jakości, które mają rzemieślniczą duszę.

Lody codziennie będą dostarczane do naszych lokalizacji na miejsce prosto z Naszej fabryki, która stworzyła ponad 200 smaków i ciągle się rozwija! To dlatego ZAMROŻENI nie produkują lodów na miejscu – ponieważ bogate zaplecze technologiczne i doświadczony personel w siedzibie producenta pozwala na uzyskanie bezkompromisowej jakości lodów, jakich nikt w Zabrzu nie próbował. Oprócz sprzedaży detalicznej, oferta sprzedażowa skierowana jest również do klienta biznesowego oraz szeroko pojętej branży gastronomicznej, gdzie zachęcamy do wielowariantowej współpracy.

W dniu otwarcia przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną promocję dla pierwszych 100 Klientów do zakupionej pierwszej porcji lodów druga porcja Gratis!

Ponadto będziemy czekać na Was z „zamrożonymi” giftami  i kartami stałego klienta. Zachęcamy do odwiedzin, wszystkie smaki naszych lodów są Wyjątkowe.

Odwiedź Nas na:
www.zamrozeni.com
Facebook ZamrozeniLody/
Instagram  zamrozeni_lody

(materiał partnera)