Rodzinny piknik i kibicowanie na zakończenie sezonu. Bilety w sprzedaży w symbolicznej cenie

Dmuchańce, strefa gastronomiczna, konkursy, mecz 3. Ligi kobiet, a także transmisja spotkania Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze – to atrakcje zaplanowane na terenie Areny Zabrze z okazji zakończenia sezonu rozgrywek Ekstraklasy. Bilety na wydarzenie kosztują 5 zł.

Wspólne kibicowanie i rodzinny piknik przy ulicy Roosevelta 81 to wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 25 maja. Start o godzinie 14:30. Zakończenie planowane jest na godzinę 20:00. Sprzedaż wejściówek odbywa się przede wszystkim online.

Harmonogram wydarzenia:

  • godz. 12.00 – „Żarciowozy”, czyli elitarna grupa foodtrucków przed Areną Zabrze (foodtracki będą dostępne od 24 maja do 26 maja),
  • godz. 14.30 – start pikniku,
  • godz. 15.00 – mecz 3. Ligi kobiet; KKS Górnik Zabrze – KKS Bogdańczowice,
  • godz. 17.30 – transmisja meczu PKO BP Ekstraklasy; Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze,
  • godz. 20.00 – zakończenie pikniku.

Na uczestników będą czekać dmuchańce, strefa gastronomiczna, Sklep Kibica Górnika Zabrze, konkursy z nagrodami i wiele więcej. Dodatkowo od 23 do 27 maja „4ECO” będzie prowadziło zbiórkę elektrośmieci na rzecz KKN-u (Klub Kibiców Niepełnosprawnych). Miejscem zbiórki będzie parking przy ulicy Roosevelta (nieopodal lokalu „Papa Kebab”).

UWAGA! Bilety dostępne również w: Sklepie Kibica (Arena Zabrze, Centrum Handlowe M1), w CH Platan (punkt sprzedaży), a także w kasach biletowych (mecz Górnik – Puszcza, w dniu pikniku).

(żms/UM Zabrze)