Prisoners Show, Michał Lazar, Smolasty, Kubańczyk i inni. Dwa imprezowe dni pod CH PLATAN

Dwa koncertowe dni w ramach Zabrze Summer Festival na zakończenie wakacji. W najbliższy piątek i sobotę na parkingu przy CH Platan będzie się sporo działo. Wstęp na imprezy jest oczywiście wolny.

W piątek, 25 sierpnia, na scenie zaprezentują się Kubańczyk, Smolasty oraz B.R.O – Next Level.

Już w piątek znów razem zatańczymy na ZABRZE SUMMER FESTIVAL 2023. To będzie doskonałe podsumowanie lata – pełne dźwięków, emocji i artystycznych doznań! Przybywajcie licznie, by wspólnie uczcić zakończenie wakacji w wyjątkowy sposób! – zachęcają organizatorzy.

Rozpoczęcie imprezy przewidziano o godzinie 16:00 – do 18:00 na scenie zaprezentują się lokalni artyści: Łuuki / Tantumbe / Fundacja Dobrzy Ludzie Dzieciom / HOST / NOVYE. O 18:00 – B.R.O.; o 19:00 – SMOLASTY, o 20:00 – KUBAŃCZYK, zaś od 21:00 dyskotekę rozkręcą DJ CHOJRAK & MAX KOLANKOV.

Ostatni koncert w ramach tegorocznej edycji festiwalu odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia, a na scenie wystąpią: Prisoners Show, Bueno Clinic, Michał Lazar, a także Ro-Bee, Camillo, Dave, White, Max Kolankov, Ado oraz DJ Chojrak.

W ten dzień musicie być razem z nami! W sobotę imprezujemy na ZABRZE SUMMER FESTIVAL 2023. Zadbają o Was najlepsi DJ’e z całej polski! Po raz ostatni w tym sezonie cieszmy się letnim klimatem i tańczmy do świetnej muzyki! Do zobaczenia na festiwalu już w weekend! – zapowiada Imprezowy Kartel. Impreza pod Platanem także rozpocznie się o godzinie 16:00.

Punktem kulminacyjnym ostatniego dnia Zabrze Summer Festival 2023 będzie Laser Show – niesamowite, wizualne wrażenia zapewnią lasery o potężnej mocy w wykonaniu firmy Visual Sensation.

Oprócz występów czołowych, polskich artystów estradowych, festiwal zapewni wiele innych atrakcji, w tym m.in. występy lokalnych zespołów muzycznych, konkursy, miasteczko rozrywki z dmuchańcami oraz punkty gastronomiczne. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Organizatorami Zabrze Summer Festival są Imprezowy Kartel oraz CH Platan.

Wydarzenie dotyczące festiwalu w portalu facebook.com znajdziecie TU.

(żms)