Mistrz świata w pływaniu da pokaz na basenie w Zabrzu. Przed nami wyjątkowa impreza

Na terenie zabrzańskiego basenu Aquarius Kopernik odbędzie się Pool Party. W programie imprezy organizatorzy przewidzieli szereg wodnych atrakcji oraz spotkanie z olimpijczykami: Marcinem Cieślakiem i Pawłem Korzeniowskim.

Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 18 września. Rozpocznie się od pokazu mistrza świata w pływaniu, Pawła Korzeniowskiego. Basen zostanie podzielony na strefy atrakcji:

  • dmuchany tor przeszkód dla uczestników w każdym wieku,
  • strefa warsztatów i ćwiczeń technicznych – porady z zakresu techniki pływania od olimpijczyków i trenerów,
  • strefa nurkowania – podwodny tor przeszkód z ukrytymi na dnie skarbami do odnalezienia,
  • strefa surferska – deski SUP wraz z wiosłami,
  • strefa pływania dla rodziców z trenerami,
  • strefa animacji.

Wejście na teren imprezy odbywa się w dwóch turach: o godz. 9:50 oraz 12:20. Na wszystkich uczestników czekać będą trenerzy, w tym wspomniani olimpijczycy, którzy będą udzielać porad w zakresie sportów wodnych. Oprawę muzyczną zapewni DJ, natomiast na terenie parkingu przy kompleksie czekać będą dmuchańce, olbrzymie szachy oraz inne atrakcje. Każdy uczestnik otrzyma także voucher upoważniający do nabycia biletu na mecz Górnika Zabrze.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy w dniach 14-18 września kupić specjalny bilet wstępu na basen w kasie basenu Aquarius Kopernik. Cena wynosi 20 zł bez względu na wiek. W momencie zakupu należy wybrać jedną z dwóch godzin, w jakich odbywać się będzie impreza. Wejściówka upoważnia do dwóch godzin uczestnictwa w w/w wydarzeniach. Liczba miejsc jest ograniczona.

(żms)/UM Zabrze
fot. UM Zabrze