Piknik w Rytmie Firmy. Stoiska wystawiennicze, konkursy, darmowe atrakcje dla najmłodszych

fot. arch. UM Zabrze

Przed nami IX edycja Pikniku w Rytmie Firmy. Impreza odbędzie się w Zabrzu przy ul. Folwark Wesoła przy Pomniku na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wydarzenie zaplanowano w najbliższy piątek, 10 września, w godzinach 15:00-20:00.

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez miasto, skierowaną do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Celem wydarzenia jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów.

Odwiedzający mają okazję do zapoznania się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne. W tym roku po raz kolejny oprawę muzyczną zapewni Radio Silesia. W programie Pikniku znajdzie się wiele atrakcji, w tym m.in.: konkursy z nagrodami, bezpłatne atrakcje dla najmłodszych i wiele innych.


(żms)/UM Zabrze
fot. UM Zabrze