Kolejami Śląskimi na Industriadę dojedziemy za darmo. Jak zdobyć bezpłatne bilety?

Koleje Śląskie po raz 7. włączają się do obchodów święta Szlaku Zabytków Techniki i, jako partner Industriady, oferują bezpłatne przejazdy pociągami. Co trzeba zrobić by w sobotę, 26 września, podróżować za darmo?

W zeszłym roku były papierowe kupony, w tym rozwiązanie bardziej innowacyjne. Kupony papierowe zastąpi system rezerwacji internetowych (z ograniczoną pulą miejsc) – przekazuje biuro prasowe przewoźnika.

Już w poniedziałek, 21 września, na stronie internetowej Kolei Śląskich uruchomiona zostanie możliwość rezerwacji miejsc w systemie.

Ważna uwaga! Sama rezerwacja nie uprawnia do bezpłatnego przejazdu. Trzeba zgłosić się do kasy spółki Koleje Śląskie w dniach 25-26.09 i ją potwierdzić. Można to również zrobić u kierownika pociągu ale tylko w dniu INDUSTRIADY (26.09). Co ważne, otrzymany bilet uprawnia do przejazdu tam i z powrotem. Przejazd może odbywać się jedynie na terenie woj. Śląskiego. Akcja związana z Industriadą obejmuje stacje znajdujące się w pobliżu obiektów biorących udział w imprezie – informują Koleje Śląskie.


Industriada 2020

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wszystkie obiekty biorące udział w tegorocznej INDUSTRIADZIE – jak zapewnia organizator – zastosują się do wszelkich obostrzeń. Programy mogą się jeszcze zmieniać. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście lub chcą być w wielu miejscach jednocześnie, przygotowana została specjalna alternatywa.

26 września za pośrednictwem telewizji oraz w mediach społecznościowych będą emitowane specjalne transmisje z różnych wydarzeń, organizowanych w dniu INDUSTRIADY.

Więcej o wydarzeniach, jakie w ramach święta Szlaku Zabytków Techniki zaplanowano w Zabrzu, pisaliśmy tutaj.

(żms)/Koleje Śląskie
fot. Koleje Śląskie