Kino Roma zaplanowało repertuar na najbliższe dwa tygodnie. Wyświetli trzy pozycje filmowe

Fot. Kino Roma

Kino Roma w Zabrzu wznowiło w piątek działanie. Zaplanowano w nim repertuar na wszystkie dni do 25 lutego włącznie. Do wyboru będą w tym okresie trzy propozycje filmowe.

Dwie z nich można zobaczyć już w tym tygodniu.

Na otwarcie mamy dla was specjalny repertuar. Pierwsza projekcja to ciekawy kryminał o zagadkowym zniknięciu kobiety podczas burzy śnieżnej, reżysera Dominika Moll. Film “Tylko zwierzęta nie błądzą” otrzymał dwie nominacje Cezara, w tym za najlepszą aktorkę drugoplanową – informuje kino w mediach społecznościowych.


Druga projekcja to głośny film Agnieszki Holland “Szarlatan”. Czeski kandydat do Oscara opowiadający słodko-gorzką historię, rozpisaną na kilkadziesiąt lat, ukazującą człowieka rozdartego między wykorzystywaniem swych umiejętności do pomagania ludziom a uleganiem żądzom, z którymi walczyć nie potrafił – zapowiada kino Roma.

Oprócz tego od 19 lutego w kinie można będzie zobaczyć film PSYCHOBITCH – norweski dramat w reżyserii Martina Lunda, który polską premierę miał pod koniec 2020 roku.

Cały repertuar kina Roma można znaleźć tutaj.

Niestety sieć Multikino poinformowała, że od 12 lutego nie otworzy swoich placówek, szczególnie, że otwarcie to jest tylko warunkowe.

(żms)
fot. Kino Roma