Gruziński Państwowy Balet z chórem i orkiestrą – APHKAZETI na żywo w DMiT. Bilety już w sprzedaży

APHKAZETI – Gruziński Państwowy Balet z chórem i orkiestrą na żywo wystąpi w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu 7 marca 2024 roku. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już w sprzedaży.

To wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku. Możecie doświadczyć magii gruzińskiego tańca, wyłaniającego się z korzeni narodowych, w połączeniu z pulsującą energią współczesnej choreografii i muzyki.

APHKHAZETI – to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian.

Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę. W rękach legendarnego dyrektora artystycznego – Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotujcie się na fascynujące show: Choreonicon – tu tradycyjne melodie Gruzji spotykają się z nowoczesnym brzmieniem i choreografią. Odkryjcie widowiskowe tańce różnych regionów, pełne pasji, wigoru i gruzińskiego ducha.

Etniczność, balet, nowoczesność – wszystko w jednym! APHKHAZETI w Polsce to show, jakiego jeszcze nie widzieliście. Warto przyjść i dać się porwać niesamowitej energii Gruzinów. Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo APHKHAZETI to tradycyjne fragmenty muzyki gruzińskiej w zupełnie nowej odsłonie, wykonane przez orkiestrę na żywo, a także widowiskowe tańce różnych regionów w interpretacji legendarnego Bachana Chanturia.

Czas trwania koncertu to 2 godziny. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży – można je nabyć tutaj (link).

materiał partnera