Daria ze Śląska i Natalia Szroeder wystąpią podczas festiwalu Carnall. Bilety są jeszcze dostępne

W zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza, odbędzie się czwarta edycja Carnall Festivalu. Na scenie pojawią się wykonawcy reprezentujący różne style i gatunki. Każdy, kto zagości w tym wyjątkowym miejscu, znajdzie coś dla siebie. Zaplanowano cztery koncerty.

Już w najbliższą niedzielę, 7 lipca, wystąpią Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. Na kolejnym koncercie, 21 lipca, posłuchamy trzech najlepszych twórców polskiego rapu i hip-hopu – O.S.T.R. oraz Fisz Emade. Patrycja Markowska i Oskar Cyms pojawią się na trzecim i przedostatnim koncercie Carnall Festivalu 4 sierpnia.

Ostatni koncert odbędzie się 25 sierpnia – wystąpią Young Igi, Otsochodzi oraz Daria Zawiałow.

Na wszystkich spragnionych uczty muzycznej czeka także strefa gastro – Pub Zmiękczalnia, obowiązkowy punkt na turystyczno-gastronomicznej mapie Śląska, serwujące jedyne takie, regionalne piwo, czorne pierogi i śląsko nutella.

Każde z zaplanowanych wydarzeń otworzy Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Bilety są dostępne na stronie – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/carnall-festival

W letnie wieczory nie zabraknie także gorących imprez tanecznych. Bilet zakupiony na każdy z niedzielnych koncertów upoważnia do uczestnictwa w dodatkowym wydarzeniu – DJ’SET „Świeże Brzmienie” Impreza taneczna pod gołym niebem na Strefie Carnall! w godzinach 20:00 – 02:00 (ważny na sobotę po niedzielnym koncercie).

(żms)/UM Zabrze
fot. Paweł JaNic Janicki/UM Zabrze