Coś dla aktywnych mam. Forum wznawia cykl zajęć i warsztatów dla rodziców

Gliwickie CH FORUM wznawia cykl zajęć skierowany do młodych rodziców, zwłaszcza mam. I zaprasza 17 sierpnia (poniedziałek) od godz. 10:00 na trening „Aktywna mama”. Będzie energicznie, wesoło i przede wszystkim zdrowo.

Zajęcia poprowadzi Magdalena Kłos – trenerka personalna, która specjalizuje się w treningu siłowym kobiet oraz współpracuje z kobietami w ciąży i po porodzie, prowadząc m.in. zajęcia dla mam z małymi dziećmi pod marką Strong Mum. 

Do wspólnego treningu CH FORUM zaprasza wszystkie mamy z dziećmi do 1,5 roku życia. Aby wziąć udział w ćwiczeniach należy być co najmniej 6 tygodni po porodzie. Zajęcia odbędą się w sali siłowni (poziom 2).


Zapisy prowadzone są dla dwóch grup godzinowych: 10:00-11:00 oraz 11:30-12:30. Zgłaszać można się dzwoniąc do Punktu Informacyjnego centrum (tel. 32 335 73 00) lub za pośrednictwem profilu FB.
Warunkiem przyjęcia zapisu jest okazanie maksymalnie dwóch paragonów za zakupy na łączną kwotę 100 zł, dokonane w dowolnym sklepie w CH FORUM, za wyjątkiem hipermarketu Carrefour.

Jeszcze na ten miesiąc CH FORUM przygotowało kolejne atrakcje dla rodziców: 26 sierpnia tematem spotkania będzie praca rodzica w domu; na 31 sierpnia zaplanowano następny trening dla mam.