Chcesz wziąć udział w filmie kręconym w zabrzańskim Areszcie Śledczym? Wypełnij formularz

fot. Miasto Zabrze/fb

W drugiej połowie listopada w Zabrzu będzie realizowany film fabularny pt. “Sprawiedliwość”, którego spora część dzieje się w więzieniu. Zdjęcia do produkcji odbędą się w opuszczonym Areszcie Śledczym przy ulicy Sądowej.

– Wszystkich panów zainteresowanych prawdziwie męską przygodą filmową zapraszamy do wypełnienia formularza. Niektórzy mogą nawet wystąpić w kilkunastu dniach zdjęciowych (z kontynuacją zdjęć w Warszawie). Szczególnie gorąco zapraszamy triatlonistów, kulturystów, ciężarowców, ale nie tylko. Zapraszamy również Panie i nastolatków, którzy będą mogli zagrać rodziny więźniów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza – czytamy w opisie zawartym w formularzu rejestracyjnym dla statystów i epizodystów.


Stawka za każdy dzień zdjęciowy wynosi 100 zł brutto. Organizatorzy zapewniają catering, towarzystwo znanych polskich aktorów i… codzienne wyjście z więzienia (po zdjęciach).

– Krótko pisząc można się dobrze pobawić, najeść, pooglądać z bliska polskie gwiazdy filmowe i jeszcze za to zapłacimy – zachęcają filmowcy. W produkcji reżyserii Jana Holoubka wystąpią m.in. Agata Kulesza i Jan Frycz.

Zdjęcia w Zabrzu odbędą się w dniach 13-21 listopada. Podczas wypełniania formularza (dostępny tutaj) należy zaznaczyć, w jakich terminach jesteśmy dostępni.

(żms)
fot. Miasto Zabrze/fb