Chcesz dowiedzieć się jak poprawnie tworzyć podcasty? Wpadnij na warsztaty do biblioteki

Warsztaty tworzenia podcastów odbędą się przez trzy kolejne wtorki – 6, 13 i 20 czerwca, każdorazowo o godzinie 17:00 w Wypożyczalni Popularnonaukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Wyzwolenia 4). Cały cykl będzie się składał z 3 spotkań. Na wydarzenie obowiązują zapisy.

Zainteresowane osoby mogą się zgłaszać wysyłając wiadomość e-mail pod adres warsztaty@biblioteka.zabrze.pl. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny, a przyjść może każdy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podcast staje się coraz bardziej popularną formą, która zyskuje nowych zwolenników. Możliwość słuchania w dowolnie wybrany przez siebie czasie sprawia, że jest atrakcyjny dla młodych ludzi, a dowiedzieć się z niego można wielu ciekawych rzeczy.

Wydarzenie poprowadzi Paulina Świtała, która zawodowo jest związana z Wydziałem Humanistycznym i Biurem Działalności Studenckiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest producentem warsztatów Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE oraz koordynatorem Forum Festiwali Nauki w Polsce. Autorka reportaży o tematyce społecznej, programów publicystyczno-naukowych i edukacyjnych. Szkoleniowiec z zakresu komunikacji, autoprezentacji, wystąpień publicznych, nowych mediów i strategii budowania wizerunku.

Warsztaty realizowane w ramach projektu „Kryminalne zagadki Śląska vol. 5” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

(żms)/UM Zabrze
fot. px, UM Zabrze