Zepchnął jadące auto na bariery, uderzył w bok osobówki i odjechał. Poszukiwani świadkowie zdarzeń

Zabrzańska policja poszukuje świadków dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło w odstępie kilku dni, w lipcu, na DTŚ oraz na autostradzie A4. Osoby mające wiedzę dotyczącą tych sytuacji, proszone są o kontakt.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 13 lipca o godzinie 12:16 na zabrzańskim odcinku A4 (371,5 km kierunek Wrocław), gdzie kierujący busem miał uderzyć w bok samochodu mitsubishi, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Czynności w sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Jeżeli macie wiedzę na temat tej sytuacji, byliście świadkami, można kontaktować się z zespołem ds. wykroczeń zabrzańskiej komendy tel. 47 8543 200, 47 8543 267, lub najbliższą jednostką policji.

Zajechał drogę na DTŚ

Kolejne zdarzenie miało miejsce 17 lipca o godzinie 14:40 na zabrzańskim odcinku DTŚ, gdzie kierujący nieznanym samochodem miał zajechać drogę osobowej maździe, w wyniku czego kierowca drugiego z pojazdów, wykonując manewr obronny, wpadł na bariery energochłonne. Tu również czynności prowadzi KMP Zabrze. Jeżeli znacie okoliczności tego zdarzenia – numer kontaktowy znajduje się powyżej. Można też zgłosić to w najbliższej jednostce.

(żms)/KMP Zabrze
fot. px/zdjęcia poglądowe