Zenek Martyniuk, DJ HAZEL i Kamil Bednarek na scenie pod CH Platan. Powraca Zabrze Summer Festival

Przed nami Zabrze Summer Festival. Wydarzenie powraca po dwuletniej przerwie, która związana była z pandemią. Na scenie pojawią się m.in. Michał Wiśniewski, Zenek Martyniuk oraz DJ HAZEL.

W tym roku świętujemy setną rocznicę miasta Zabrze, dlatego tegoroczny repertuar festiwalu zaplanowano z prawdziwym przytupem, choć – jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – organizacja imprezy, właśnie ze względu na obostrzenia, długo stała pod znakiem zapytania.

Miasto Zabrze i Imprezowy Kartel przygotowali 4 koncerty z dużą dawką dobrego humoru i pysznego jedzenia. O atrakcje dla naszych najmłodszych uczestników zadba Wesołe Miasteczko Magicland

– czytamy w internetowym wpisie na ten temat. Od połowy maja w portalu facebook.com organizatorzy ujawniają kolejnych wykonawców. Kto i kiedy wystąpi na estradzie, która tradycyjnie już stanie pod centrum handlowym Platan przy placu Teatralnym?


 • 17 lipca, godzina 17:00 – Zenek Martyniuk z zespołem,
 • 22 lipca, godzina 17:00 – Michał Wiśniewski,
 • 13 sierpnia, godzina 17:00 – Kamil Bednarek,
 • 27 sierpnia, godzina 17:00 – DJ HAAZEL i Bueno Clinic.
 • Ostatniemu wydarzeniu towarzyszyć będą efekty specjalne, o czym organizatorzy informują w mediach społecznościowych.

  Wakacje 2022 zakończymy z mocnym, dyskotekowym uderzeniem. Parking przed CH PLATAN zamieni się w prawdziwie energiczny dancefloor. Głównymi gwiazdami tego wieczoru będą Dj Hazel oraz Bueno Clinic. To będzie zdecydowanie największe zakończenie wakacji na Śląsku. ZABRZE SUMMER FESTIVAL 2022. Występy uświetnimy pokazami laserowymi oraz pirotechnicznymi. Będzie się działo – czytamy w zapowiedzi.

  W trakcie każdego wydarzenia na scenie, oprócz gwiazdy wieczoru, wystąpią lokalni wykonawcy. Więcej informacji już wkrótce. Warto śledzić profil Zabrze Summer Festival w mediach społecznościowych.

  Uwaga: Na wszystkie koncerty wstęp jest wolny.

  (żms)
  fot. Zabrze Summer Festival (FB)