Zdjęcia będą kręcone m.in. w Zabrzu. Można wcielić się w role gości, wojskowych oraz policjantów

Studio ABM Silesia poszukuje osób chętnych do udziału w castingu on-line do współczesnego serialu szpiegowskiego „Przesmyk”, realizowanego na terenie Górnego Śląska i Zagłębia. Zdjęcia będą kręcone m.in. w Gliwicach i w Zabrzu.

 
Będzie to trzymająca w napięciu szpiegowska historia agentki – opowieść o miłości, o wojnie i o pokoju. Serial w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego (filmy: „Ostatnia rodzina”, „Żeby nie było śladów”, seriale „Król”, „Wataha”) jest produkowany dla platformy streamingowej MAX.

Agencja zaprasza do niezwłocznego wysyłania zgłoszeń od kobiet i mężczyzn w wieku od 16 do 65 r.ż. Zdjęcia będą kręcone w dniach: 6, 7, 8, 15, 18, 19, 21, 23 maja na terenie Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Zabrza i Katowic. Będzie można wcielić się w role: eleganckich gości teatru, wojskowych oraz policjantów.

Zgłoszenia przyjmowane są przez elektroniczny formularz – kliknij TU. Studio ABM zastrzega, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Wynagrodzenie za udział w planie wynosi 110 zł netto/dzień zdjęciowy. Podczas planu zdjęciowego, produkcja zapewnia napoje i wyżywienie. Nie są natomiast pokrywane koszty podróży na miejsce zdjęć, ani zakwaterowania.

(żms)