Zabrzańskie Multikino wznawia działanie. Czego możemy spodziewać się w repertuarze?

fot. FB/Multikino Zabrze

Zabrzańskie Multikino od środy wznawia działanie po okresie zamknięcia z powodu pandemii. Od 22 lipca można oglądać filmy na wielkim ekranie także w Bydgoszczy, Katowicach, Kielcach, Olsztynie, Radomiu, Rumi, Rybniku, Słupsku i Włocławku.

We wznawiających działalność Multikinach będziecie mogli zobaczyć między innymi muzyczną produkcję „Na topie”, horror „Annabelle wraca do domu”, thriller „Niewidzialny człowiek” oraz „Dunkierkę”. W repertuarze znajdziecie też produkcje, które na krótko zagościły na wielkim ekranie na początku tego roku, jak thriller „Sala samobójców. Hejter” – zapowiada biuro prasowe Multikina.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą animacje „Kraina lodu 2”, „Naprzód”, film „Król lew” i „Sonic. Szybki jak błyskawica”. W repertuarze znajdzie się również film familijny „Czworo dzieci i coś” i „Turu. W pogoni za sławą”. Ponadto od 22 lipca będziecie mogli zobaczyć przedpremierowo najnowszą animację „SCOOBY-DOO!” o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy – czytamy dalej w komunikacie.


23 lipca we wszystkich otwartych kinach wyświetlony zostanie bestsellerowy koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Zawiera on najważniejsze muzyczne momenty z dotychczasowej kariery artysty.

Po okresie zamknięcia, sieć Multikino stopniowo otwiera kolejne swoje placówki. Od 19 czerwca działają Multikina w Warszawie, Poznaniu, Pruszkowie i Zgorzelcu. Od 10 lipca otwarte są kina zlokalizowane w: Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku, a 16 lipca wznowiło projekcje Multikino w Lublinie.

Ze względu na pademię we wszystkich kinach wprowadzono specjalne procedury bezpieczeństwa. Ilustruje je poniższa infografika.

(mat. pras)
fot. FB/Mutikino Zabrze