Wypchnął motorower z drogi, poszkodowany został kierowca. Poszukiwani świadkowie wypadku

Na ulicy Makoszowskiej doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowany został kierujący motorowerem. Ktoś wypchnął go z drogi. Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia.

Na szczęście poszkodowany kierowca doznał niezagrażających życiu obrażeń, nie zmienia to faktu, że do tego rodzaju sytuacji w ogóle nie powinno dojść.

Zabrzańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie wypadku, do jakiego doszło 16 maja 2022 r. około godziny 11.45 na ulicy Makoszowskiej. Na łuku drogi przed skrzyżowaniem z ulicą Jesionową, nieustalony sprawca swoim pojazdem zepchnął z drogi kierującego motorowerem. Wskutek czego ten wypadł z drogi i uderzył w drzewo, doznając złamani ręki – przekazuje mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy KMP Zabrze.


Czynności w sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym zabrzańskiej komendy tel. 47 8543 200, 47 8543 280, lub najbliższą jednostką policji.

(żms)/KMP Zabrze
fot. px