Wydłużono termin konkursu „Zabrzański biznesplan”. Pomysły można zgłaszać do końca stycznia

Do 31 stycznia przedłużony został termin składania pomysłów na swój biznesplan w trwającej właśnie dziewiątej edycji konkursu „Zabrzański Biznesplan”. Na pewno warto wziąć w nim udział, gdyż na laureatów konkursu czekają cenne nagrody. Jakie?

Są to m.in. nagrody pieniężne, pomieszczenia pod działalność gospodarczą, obsługa prawna i podatkowa, coaching biznesowy i inne.

Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości i pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu. Uczestnicy mogą liczyć na cenne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz partnerów, którymi są firmy i instytucje od wielu lat funkcjonujące rynku. Łączna pula nagród w ósmej edycji konkursu wyniosła ponad 200 tys. zł i nie inaczej będzie i tym razem.


Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie uczestnicy powinni złożyć wypełnione formularze, w których sporządzą biznesplan (do 31 stycznia).

W drugim etapie konkursu nadesłane biznesplany zostaną ocenione pod względem formalnym i merytorycznym przez Kapitułę konkursu. Podczas finałowej gali ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody oraz wyróżnienia.

Zarządzenie oraz regulamin można znaleźć pod adresem: https://prawomiejscowe.pl/UrzadMiejskiwZabrzu/document/762719/Zarz%C4%85dzenie-795_ZCRP_2021

Szczegółowych informacji nt. konkursu „Zabrzański Biznesplan” udziela Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (ul. Powstańców Śląskich 3, nr tel.: 32 2739775, e-mail: sekretariat_zcrp@um.zabrze.pl).

(żms)/UM Zabrze
fot. px