Wiedział, że uszkodził cudze auto, mimo to odjechał. Mężczyzna ma szansę sam zgłosić się do policji

Zgłosi się sam, albo jego wizerunek zostanie opublikowany. Mężczyzna, który przy placu Krakowskim podczas manewrowania swoim autem przy okazji uszkodził cudze (po czym odjechał), jest poszukiwany przez policję.

Do zdarzenia drogowego doszło 24 listopada ub. roku około godziny 15:00.

Kierowca osobowego opla podczas parkowania uszkodził samochód marki renault. Powinien skontaktować się z zabrzańską policją, w innym wypadku konieczne będzie opublikowanie jego wizerunku w celu ustalenia tożsamości – przekazuje mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy KMP Zabrze.

Z zabezpieczonego nagrania monitoringu wynika, iż kierowca opla miał świadomość, że podczas parkowania uszkodził inny samochód, ponieważ po kolizji wyszedł ze swojego samochodu, sprawdzając uszkodzenia. Pomimo to odjechał z miejsca zdarzenia, nie zostawiając żadnego kontaktu do siebie

– dodaje rzecznik KMP Zabrze.

Czynności w sprawie prowadzą policjanci Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Sprawca kolizji powinien skontaktować się z zespołem ds. wykroczeń zabrzańskiej komendy tel. 47 8543 200, 47 8543 267, lub najbliższą jednostką policji.

(żms)/KMP Zabrze
fot. KMP Zabrze