Tragiczny wypadek drogowy, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby, wydarzył się we wtorek, 23 czerwca, w miejscowości Brynek w powiecie tarnogórskim. Ofiary to 29-latka z Tworoga i 37-letni Zabrzanin. Trzy inne osoby trafiły do szpitala.
Do dramatu doszło na drodze pomiędzy Brynkiem a Połomią około godziny 11:00.

– Z nieustalonych przyczyn do zderzenia pojazdu osobowego marki Audi z osobową Toyotą doszło na prostym odcinku drogi. W wyniki zdarzenia śmierć poniosła 29-letnia mieszkanka Tworoga, która podróżowała Audi, a także kierujący Toyotą, 37-letni mieszkaniec Zabrza – relacjonuje Śląska Policja.
Do szpitala, przytomne, trafiły pasażerki pojazdów. Dziewczynki w wieku 5 i 11 lat, które podróżowały Audi oraz 38-letnia pasażerka Toyoty
– dodaje policja.
Na miejscu trwają czynności policjantów, które nadzoruje prokurator. Przejazd może być niemożliwy jeszcze przez kilka godzin. W związku ze zdarzeniem ogłoszono kolejny w tym roku czarny alert drogowy.
(żms)/Śląska Policja
fot. Policja Tarnowskie Góry





