Uwaga pasażerowie: zmiany w połączeniach tramwajowych między Zabrzem a Bytomiem

fot. ZTM

ZTM poinformował, że w związku z realizacją przebudowy infrastruktury tramwajowej wzdłuż ul. Frycza Modrzewskiego w Bytomiu, od poniedziałku 4 października zmianie ulegną m.in. połączenia tramwajowe pomiędzy Zabrzem i Bytomiem.

Tramwaj linii nr 2 będzie kursowały dotychczasową trasą od Zabrza do przystanku “Szombierki Kościół” w Bytomiu. Dalszy dojazd do pl. Sikorskiego w Bytomiu będzie możliwy po przesiadce na tramwaj linii nr 30. Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 2 jest dostępny pod adresem: https://rj.metropoliaztm.pl/rozklady/2-2/.

Tramwaj linii nr 5 będzie kursował dotychczasową trasą od Zabrza do przystanku “Szombierki Kościół” w Bytomiu, a w wybranych kursach będzie skrócony do przystanku “Biskupice Pętla”. Dalszy dojazd do pl. Sikorskiego w Bytomiu będzie możliwy po przesiadce na przystanku “Szombierki Kościół” na tramwaj linii nr 30 (poza wybranymi kursami do przystanku “Biskupice Pętla). Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 5 jest dostępny pod adresem: https://rj.metropoliaztm.pl/rozklady/2-5/.


(żms)/MZD Zabrze
fot. ZTM