AKTUALIZACJA. Uciekły z ośrodka opiekuńczego. Gdzie znajdują się poszukiwane nastolatki?

Dwie nastolatki uciekły z ośrodka opiekuńczego. Każdej z nich co najmniej raz policja szukała już w przeszłości. Teraz funkcjonariusze ponownie starają się ustalić miejsce przebywania obu dziewcząt.

Referat ds. Przestępczości Nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu prowadzi poszukiwania opiekuńcze Katarzyny S. lat 16 i Klaudii P. lat 17, które samowolnie oddaliły się z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej. Osoby posiadające wiedzę co do miejsca ich przebywania proszone są o kontakt z zabrzańską policją telefon 47 8543 266, 47 8543 255 lub najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112 – apeluje zabrzańska policja.

Poprzedni komunikat o zaginięciu Katarzyny Smołki opublikowano w styczniu br. Wówczas nastolatka od ponad miesiąca przebywała poza placówką przy ulicy Niepokólczyckiego. Druga z dziewcząt – Klaudia była poszukiwana pod koniec grudnia 2020. Samowolnie oddaliła się z tego samego ośrodka.


*** AKTUALIZACJA ***

– Referat ds. Przestępczości Nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu prowadził poszukiwania opiekuńcze nieletnich Katarzyny S. i Klaudii P. Nieletnie został odnaleziony dzisiaj przez policjantów – poinformowała we wtorek zabrzańska policja.

(żms)/KMP Zabrze
fot. KMP Zabrze