Przed świętami wyszedł na zakupy i… zniknął. Gdzie może znajdować się zaginiony mężczyzna?


Zabrzańska policja poszukuje Mieczysława Nieścior, który w sobotę, 21 grudnia w godzinach porannych wyszedł z mieszkania przy ulicy Mikulczyckiej. Jak ustalono, mężczyzna zrobił zakupy w sklepie na ulicy Hermisza. Do tej chwili nie wrócił.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu bądź z najbliższą jednostką Policji nr 112, 997 – mówi sierż. szt. Sebastian Bijok, oficer prasowy KMP Zabrze.

Rysopis zaginionego: Mężczyzna z wyglądu na 65 – 76 lat, 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, oczy ciemne, nos garbaty (blizna po lewej stronie), uszy duże przylegające.


Ubiór zaginionego: W chwili zaginięcia ubrany w cienką kurtkę koloru zielonego, granatowe spodnie jeansowe, zimowe buty kol. niebieskiego, czapkę z daszkiem kol. granatowego.

Kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu uzyskamy dzwoniąc na numery tel. 32 2779 285, 32 2779 485.

(żms)/KMP Zabrze
fot. KMP Zabrze