Pobudzony 31-latek z awantury domowej trafił do szpitala. Stamtąd zabrano go do aresztu


Policjanci z piątego komisariatu zostali wysłani na interwencję, która dotyczyć miała awantury ojca z synem. Na miejscu okazało się, że kłócący się z rodzicem 31-latek jest poszukiwany listem gończym.

Zachowanie mężczyzny wskazywało na zażycie przez niego środków odurzających i konieczna była jego hospitalizacja.

W poniedziałek wieczorem policjanci z piątego komisariatu zostali wysłani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Krakowskiej. Interwencja miała dotyczyć awantury ojca z synem. Na miejscu okazało się, że awanturujący się z ojcem 31-latek jest poszukiwany listem gończym celem osadzenia go w areszcie śledczym w związku z toczącym się przeciwko niemu postępowaniem o nie alimentację – przekazuje sierż. szt. Sebastian Bijok, oficer prasowy KMP Zabrze.


31-latek w trakcie interwencji zachowywał się irracjonalnie, co wskazywało na zażycie przez niego środków odurzających. Obecni na miejscu policjanci wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala

– dodaje Bijok.

Policjanci przez całą noc pilnowali 31-latka w szpitalu. Kiedy jego stan zdrowia był już stabilny, został zatrzymany i umieszczony w areszcie śledczym.

(żms)/KMP Zabrze
fot. KMP Zabrze