Piknik w Rytmie Firmy na strefie ekonomicznej. Wśród atrakcji gra miejska, konkursy z nagrodami

fot. arch. UM Zabrze

VIII edycję Pikniku w Rytmie Firmy zaplanowano w piątek, 4 września, w godzinach 14:00-20:00. Impreza odbędzie się w Zabrzu przy ul. Folwark Wesoła przy Pomniku na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez miasto, skierowaną do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Celem wydarzenia jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta.

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów.

Odwiedzający mają okazję do zapoznania się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne.


W programie Pikniku znajdzie się wiele atrakcji, w tym m.in.: gra miejska, konkursy z nagrodami, bezpłatne dmuchańce dla najmłodszych i wiele innych.

(żms)/UM Zabrze
fot. arch. UM Zabrze