Piknik w Rytmie Firmy już we wrześniu. ZCRP zaprasza zainteresowanych wystawców

Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości poszukuje chętnych przedsiębiorców z Zabrza (i nie tylko) do uczestnictwa w tegorocznej edycji Pikniku w Rytmie Firmy.

Impreza odbędzie się 2 września (piątek), na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej (ul. Folwark Wesoła). Poszukiwani są wystawcy z różnych dziedzin – w celu zaprezentowania własnej działalności i promocji podczas eventu.

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są w formie zgłoszenia na adres mailowy: zcrp@um.zabrze.pl.

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez miasto, skierowaną do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Celem wydarzenia jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta


Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów.

(żms)/UM Zabrze, arch. UM Zabrze
fot. UM Zabrze