„Mój boski rozwód” na scenie Teatru Nowego. Co jeszcze w repertuarze na nadchodzący weekend?

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jak spędzić ciekawie nadchodzący weekend, warto rozważyć wizytę w Teatrze Nowym, który przygotował propozycję na każdy z najbliższych trzech wieczorów.

W piątek (20 stycznia) na deskach naszego zabrzańskiego teatru wystawiona zostanie sztuka “Mój Boski Rozwód”. Natomiast 21 i 22 stycznia Teatr Nowy zaprasza na spektakl pt. “Historie Łóżkowe”.

„Mój Boski Rozwód” w reżyserii Julii Wernio to znakomita komedia (monodram), w której zobaczymy kreację sceniczną Jolanty Niestrój-Malisz. Spektakl to dogłębne studium psychiki dojrzałej kobiety, która okaże Ci się bliższa, niż mogłabyś sądzić.

Jest to szalenie dowcipna i błyskotliwa komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, a także o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Śmieszne i zarazem wzruszające sytuacje oraz pełne humoru i życiowej mądrości teksty sprawią, że zupełnie inaczej spojrzysz na swoje życie.

„Historie łóżkowe”, to jedna z najlepszych, błyskotliwych i najczęściej wystawianych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której mamy okazję poznać przezabawne losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie.

Szereg barwnych i różnorodnych postaci , które w przezabawny i chwilami wzruszający sposób, często życiowo nieporadni, poszukują… akceptacji i miłości. To spektakl, który rozbawi Państwa do łez, ale też wzruszy i zachwyci brawurowym aktorstwem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Teatru Nowego w Zabrzu – kliknij tu.

(żms)/UM Zabrze
fot. UM Zabrze/Paweł JaNic Janicki