“Miasto Przestrzenią Rozwoju”. Zabrze ma szansę na spore dofinansowanie, wypełnij ankietę


Jeszcze przez kilka dni można wypełnić ankietę dotyczącą m.in. sposobu komunikowania się miasta z mieszkańcami, jakości obsługi w Urzędzie Miejskim, przestrzeni publicznej oraz bezpieczeństwa. Posłuży ona określeniu ram projektu pn. “Miasto Przestrzenią Rozwoju”.

Zabrze bierze udział w Programie „Rozwój Lokalny” współfinansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 – nasz wniosek o dofinansowanie pt:. „Miasto Przestrzenią Rozwoju” zakwalifikował się do II etapu konkursu, w którym można pozyskać do 10 milionów euro dofinansowania na rozwój miasta – dowiadujemy się z komunikatu na stronie zabrzańskiego magistratu.

Projekt ma charakter kompleksowy, komplementarny i wielotematyczny, dlatego ważne jest pełne zaangażowanie mieszkańców i przedstawicieli społeczności lokalnej.

Zapraszamy Państwa do udziału w badaniach ankietowych prowadzonych na etapie wspólnego budowania zakresu projektu. Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy – widnieje dalej w komunikacie magistratu.


Ankietę można wypełnić w formie elektronicznej: (kliknij w link) lub w formie papierowej odsyłając do Urzędu Miejskiego w Zabrzu, ul. Powstańców Śląskich 5-7, Zabrze 41-800 z dopiskiem WRP bądź mailem na adres: EOG_Zabrze@um.zabrze.pl. Ankieta jest aktywna do 13 lipca 2020 r.

(nmm)/UM Zabrze
fot. Time Loop Studio