Koronawirus w Miejskim Zarządzie Dróg i Infrastruktury Informatycznej. Wstrzymano przyjmowanie klientów

Pandemia koronawirusa trwa, w mieście przybywa aktywnych przypadków zakażenia. Zaraza nie ominęła także pracowników MZDiII – są wśród nich zainfekowani – dlatego osobiste przyjmowanie klientów jest aktualnie niemożliwe.

W piątek, 7 sierpnia, na stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej opublikowano następujący komunikat.

Z przykrością informujemy, iż z uwagi na fakt odnotowania w MZDiII przypadków obecności wirusa SARS-CoV-2, w chwili obecnej nie ma możliwości osobistej wizyty w jednostce. Kontakt z pracownikami MZDiII jest możliwy tylko środkami komunikacji elektronicznej – czytamy na stronie MZDiII.


Korespondencję należy przesyłać pocztą lub zostawiać w skrzynce podawczej znajdującej się w okienku budynku przy ulicy Kasprowicza 8. Kontakt do nas znajdziecie Państwo tutaj: https://www.mzdii.zabrze.pl/pl/kontakt – widnieje dalej na stronie drogowców.

Według informacji podawanej przez magistrat w czwartek, 6 sierpnia, na terenie Zabrza mamy 119 aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem, a 356 osób objętych jest kwarantanną.

(żms)/MZDiII Zabrze
fot. px