Koncert zespołów Chemia oraz Max Bravura 320 metrów pod ziemią. Bilety są jeszcze dostępne

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza na koncert w ramach cyklu “Muzyka na poziomie” w Kopalni Guido. W najbliższej odsłonie, w piątek, 19 listopada, wystąpią zespoły Chemia oraz Max Bravura.

Propozycja na piątkowy wieczór to wyjątkowe połączenie energii rockowego brzmienia zespołu Chemia (20:00) oraz Maxa Bravury (support, 19:00), którego twórczość opiera się na ekspansywnym brzmieniu gitar i syntezatorów.

Chemia to zespół, który od dziesięciu lat konsekwentnie buduje swoją karierę w Polsce i na arenie międzynarodowej. Działając w segmencie rocka/hard rocka/classic rocka wypracował swoją unikalną formułę artystyczną i stylistyczną zdobywając fanów w wielu krajach. Chemia do tej pory wydała w Polsce pięć płyt, natomiast za granicą oficjalnie dwie płyty – The One Inside i Let Me, które przyniosły takie przeboje jak: Hero, Bondage of Love, I Love You So Much, Fun Gun czy She. Chemia to zespół, który ma ambicje bycia ambasadorem kultury polskiej na całym świecie walcząc o swoją pozycję w najtrudniejszej kategorii tzw. mainstreamowego rocka.


Dodatkowe informacje:
Gdzie: Kopalnia Guido, poziom 320
Kiedy: 19 listopada 2021
Zjazdy: 18:00–22:00
Start: 19:00
Bilety: 49 zł; do nabycia w kasie lub online

(żms)/UM Zabrze
fot. px