Kolejne automaty do nielegalnych gier hazardowych w Biskupicach. Służby zabezpieczyły 4 maszyny

Zabrzańscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych w Biskupicach. Tym razem przejęto 4 maszyny.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu w dzielnicy Biskupice mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami KAS wkroczyli do lokalu, gdzie podejrzewano, że znajdują się urządzenia – przekazuje sierż. szt. Sebastian Bijok, oficer prasowy KMP Zabrze.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 4 urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego

– dodaje Bijok.


Śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

(nmm)/KMP Zabrze
fot. KMP Zabrze