Giełda Minerałów Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo już w ten weekend

Już w najbliższy weekend, 11-12 marca, w Hali Gliwice przy ul. Górnych Wałów 29 odbędzie się Giełda Minerałów Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo.

 
Organizatorzy zapraszają na niezwykłe spotkanie ze skarbami Ziemi i z fantastycznymi twórcami rękodzieła artystycznego.
Wystawcy zaprezentują nie tylko minerały, ale także skamieniałości, biżuterię, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Tego typu unikatów nie spotkacie w żadnym innym miejscu.

To wydarzenie dla wszystkich, którzy myślą o biżuterii w sposób nieszablonowy i indywidualny.

Znajdziecie tu oryginalne połączenia materiałów oraz niestandardowe podejście do projektu. Wyroby jubilerskie tworzone przez artystów, kolekcje biżuterii autorskiej ze srebra, stali, tytanu czy miedzi w połączeniu z przepięknymi kamieniami naturalnymi. Nie zabraknie również rozwiązań klasycznych oraz propozycji minimalistycznych.

– Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach. Organizacją Giełd Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości zajmujemy się z sukcesem od 2005 roku – zaznaczają organizatorzy wydarzenia.

– Organizowane przez nasz zespół giełdy to niepowtarzalna okazja dla kolekcjonerów, artystów, rzemieślników, czy pasjonatów z Polski i zagranicy by zaprezentować swoje kolekcje i promować unikatowe rękodzieło. To wydarzenia, pozwalające na bezpośrednie spotkanie z potencjalnymi nabywcami z regionu, nawiązywanie nowych relacji oraz świetny sposób, by zaprezentować się światu.
Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Biżuterii przyciągają zarówno pasjonatów minerałów jaki i entuzjastów biżuterii w dobrym guście. To również świetny pomysł by rodzinnie spędzić weekend!
Giełdy mają również wymiar edukacyjny!

Podczas dwóch dni wydarzenia można skorzystać z wiedzy geologów, dowiedzieć się szczegółów na temat własnych znalezisk jak również zdobyć wiedzę o pochodzeniu minerałów i powstawaniu skamieniałości. Jest to również rzadka okazja by zobaczyć na własne oczy prawdziwe meteoryty czy kości dinozaurów.

Dołącz do niezwykłej podróży w głąb Ziemi i odkrywaj wciąż pełną tajemnic i niespodzianek geologię!

Impreza objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://fb.me/e/2u4BM5CA5
ZAPRASZAMY!

11-12 Marca 2023
Hala Gliwice, ul. Górnych Wałów 29
Wstęp w godzinach: 10:00 – 18:00

BILETY do kupienia w kasach w dniu wydarzenia lub online za pośrednictwem portalu ticketexpo.online
Normalny – 15 zł.
Ulgowy – 10 zł (emeryci, renciści, młodzież do 18-tego roku życia).
Bezpłatnie – zorganizowane wycieczki i grupy szkolne oraz dzieci do 5 lat.

materiał partnera