Festiwal Baniek Mydlanych oraz Holi – Święto Kolorów na promenadzie Areny Zabrze. Wstęp jest wolny

To sobotnie popołudnie z pewnością będzie pełne kolorów i zabawy. Na promenadzie Areny Zabrze zagości Festiwal Baniek Mydlanych oraz Holi Festiwal – Święto Kolorów. Wydarzenia oczarują zarówno dzieci, jak i dorosłych.

O godzinie 12:00 promenadę zewnętrzną Areny Zabrze przejmie Festiwal Baniek Mydlanych, w trakcie którego będzie można poczuć bajkowy klimat. Podczas imprezy zostaną wystrzelone tysiące baniek mydlanych, małych i dużych o najróżniejszych kształtach. Organizatorzy zapowiadają także liczne zabawy konkursowe i animacje a najlepsi DJ’e poprowadzą imprezę tak, aby nie było czasu na odpoczynek.

Dla najmłodszych czeka także strefa dmuchańców i spotkania z bajkowymi postaciami.

Natomiast o godzinie 15:00 promenada Areny Zabrze zamieni się w jedno z najbardziej kolorowych miejsc w kraju. A to wszystko dzięki kolejnej edycji Holi Festiwalu – święta kolorów, które zyskuje popularność zarówno w całej Polsce, jak i na świecie. Wydarzenie jest adresowane dla każdego, bez żadnych ograniczeń wiekowych. W trakcie imprezy, o ustalonych przez organizatorów godzinach, zostają wystrzelone kolorowe proszki, które są produktem naturalnym i przyjaznym dla skóry.

Organizatorzy imprezy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, w tym m.in.: kolorowe proszki Holi, kolorową watę cukrową oraz strefę foodtruck. Całość festiwalu poprowadzi DJ. UWAGA! Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/events/2162108124159630.

Wstęp na wydarzenia jest darmowy.

(żms)/UM Zabrze
fot. mat. organizatorów