Centrum Organizacji Pozarządowych wznawia możliwość organizowania spotkań. Maksymalnie 15 osób

Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu z powodu pandemii zmuszone było zawiesić możliwość spotykania się w salach przy ul. Brodzińskiego 4. Aktualna sytuacja epidemiczna pozwala już na przywrócenie spotkań – te odbywać się mogą w ścisłym reżimie sanitarnym.

Od 29 maja do 4 czerwca spotkania odbywać się mogą w godzinach 9.00-10.30, 11.30-13.00 oraz 14.00-15.30. W okresie pomiędzy 7 czerwca a 2 lipca dodatkowo wprowadzony zostanie termin spotkań pomiędzy godz. 16.30 a 18.00.

Przerwy pomiędzy spotkaniami zostaną przeznaczone na wietrzenie pomieszczeń i dezynfekcję wszystkich powierzchni.

Jednocześnie spotkania muszą odbywać się w reżimie sanitarnym. Grupy ograniczone są do maksymalnie 15 osób. Przez całe spotkanie uczestnicy muszą mieć na twarzach maski ochronne. Zakazuje się jednocześnie spożywania jakichkolwiek posiłków oraz napojów, również butelkowanych, przyniesionych przez uczestników. Przed wejściem do budynku konieczna jest dezynfekcja dłoni lub przebywanie w rękawiczkach.


Organizacje pozarządowe chętne do wznowienia spotkań w siedzibie zabrzańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych proszone są o kontakt: tel. 32 271-04-74, e-mail: cop@um.zabrze.pl, copzabrze@gmail.com.

(żms)/UM Zabrze
fot. UM Zabrze