Centralne Targi Designu zainspirują mieszkańców. To całkiem nowe wydarzenie w Europie Centralnej

mat. prasowe, projekt: Joanna Pytlewska–Bil, studio Pink Pug Design

W dniach 25-27 maja w Europie Centralnej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Centralne Targi Desingu”. Przez trzy dni goście centrum będą mogli odwiedzić stoiska około dwudziestu wystawców, którzy zaprezentują swoje oryginalne produkty do aranżacji wnętrz. Ponadto w ramach targów, w centrum odbędą się wartościowe wykłady o tematyce wnętrzarskiej, a także akcje i konkursy z upominkami.

 
„Centralne Targi Designu” to całkiem nowe wydarzenie w Europie Centralnej, które z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom designu, architektury i projektowania wnętrz, jak i tym, którzy aktualnie urządzają własne „M”.

Podczas targów, w jednym miejscu zgromadzi się kilkudziesięciu różnych wystawców z branży home&decor, wśród nich m.in. Magdalena Wesołowska Art, Kolektyw Ceramiczny, Jool Design, Noogi, Pink Pug Design, Wild Design czy Keller Kamp. Na stoiskach można będzie obejrzeć i zakupić różnorodne produkty oraz zaczerpnąć inspiracji o aktualnych trendach w obszarze aranżacji wnętrz.
W ofercie wystawców znajdą się m.in. meble domowe i ogrodowe, designerskie dywany, nowoczesne lampy, tapety i niepowtarzalne elementy dekoracyjne, pufy dziecięce, czy poduszki do medytacji,
a także unikatowe wyroby ceramiczne oraz oryginalne rękodzieła prosto z lokalnych manufaktur.

mat. prasowe, projekt: Joanna Pytlewska–Bil, studio Pink Pug Design

Oprócz szerokiego wachlarza produktów, często niedostępnych w komercyjnej sprzedaży, można będzie zaczerpnąć inspiracji i skorzystać z fachowej wiedzy specjalistów z dziedziny designu, urządzania wnętrz czy ogrodu. Ostatniego dnia targów, w sobotę, odbędą się wykłady m.in. Joanny Pytlewskiej – Bil, absolwentki Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, o eko trendach w wystroju wnętrz oraz zastosowaniu AI w designie.

Ponadto na czas wydarzenia, Europa Centralna przygotowała dodatkowe atrakcje oraz nagrody.

Przez trzy dni, w centrum trwać będzie specjalna akcja, w ramach której klienci będą mogli wymieniać paragony na upominki. W puli prezentów znajdą się m.in. karty podarunkowe do sklepów wnętrzarskich a także sprzęt i akcesoria kuchenne.

Warto obserwować również media społecznościowe Europy Centralnej, aby wziąć udział w zabawie zorganizowanej z okazji Centralnych Targów Designu. Miłośnicy oryginalnych, niepowtarzalnych przedmiotów będą mieli okazję do zdobycia cennych nagród.

Targi w Europie Centralnej odbywać się będą w części galeryjnej oraz na parkingu centrum. Stoiska można odwiedzać w godzinach otwarcia centrum, tj. 10.00-21.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz lista wystawców dostępne są na stronie Europy Centralnej.

materiał partnera