AKTUALIZACJA. Pan Bogusław został odnaleziony. Pojawiły się nowe zdjęcia i informacje

AKTUALIZACJA: Zabrzańscy policjanci odwołali poszukiwania 44-letniego Bogusława Latusek. Wymieniony został odnaleziony w miejscowości Chełmek przez tamtejszych mundurowych. Aktualnie mężczyzna przebywa pod opieką rodziny.

Policjanci w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania zaginionego 44-letniego Bogusława Latusek. Mężczyzna ostatni raz widziany był w środę około godziny 14.30 w Zabrzu na ulicy Wolności 94 i Gliwickiej 4.

W poniedziałek na stronie zabrzańskiej komendy opublikowano kadry z monitoringu prezentujące poszukiwanego. Co zwraca uwagę, to ogromny napis na jego ubraniu.


Ubrany był w charakterystyczne czerwone buty oraz koszulkę z białym napisem „TAPOUT”, miał też przy sobie czarną kurtkę przewieszoną przez biodra. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z zabrzańską policją tel. 32 2779200 – apeluje KMP Zabrze.

Jak dowiadujemy się z wpisu na facebookowej stronie SOS Zaginięcia, pan Bogusław jest mieszkańcem miejscowości Czerwionka-Leszczyny. Zaginiony ma 182cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, szare oczy oraz krótkie włosy ciemny blond.

Zaginiony nie widziany był od ubiegłego tygodnia

Przypomnijmy, że Bogusław Latusek zaginął w środę, 13 lipca 2022 roku w Zabrzu. Mężczyzna cierpi na problemy neurologiczne i choruje na afazje mowy. Ostatni raz widziany był około godziny 14:30 na terenie naszego miasta.

Znaki szczególne: Mężczyzna ma bliznę, na lewym policzku. Ubrany był w charakterystyczne czerwone buty.

(żms)/KMP Zabrze
fot. KMP Zabrze