Horror Party w Zabytkowej Kopalni Guido. Wśród zapowiadanych gości Laleczka Chucky i Annabelle

Straszne rzeczy w Zabytkowej Kopalni Guido – w sobotę, 26 października, zabrzańskie podziemia opanują upiorni bohaterowie znanych horrorów – Laleczka Chucky, Annabelle, Lalki i The Boy. 320 metrów pod ziemią będą robić szczególnie przerażające wrażenie.

31 października mi.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii obchodzone jest Halloween – wigilia wszystkich świętych. Zwyczaj ten coraz częściej celebrowany jest również w naszym kraju – w wielu miejscach pojawiają się dekoracje w postaci lampionów wykonanych z wydrążonej dyni, a także organizowane są tematyczne imprezy połączone z maskaradami.

Jedną z nich zaplanowano w ostatnią październikową sobotę w Zabytkowej Kopalni Guido.

W odpowiednio wystylizowanej scenerii odbędzie się tam Horror Party, podczas którego uczestnicy napotkają bohaterów kultowych filmów grozy. Zjazdy na poziom 320 rozpoczną się od godziny 19:00, sama impreza ruszy o 20:00. Zainteresowane udziałem osoby powinny nabyć wejściówkę w cenie 35 zł i przygotować nawiązujące do charakteru wydarzenia przebranie.

– Popuść wodze fantazji, zaskocz nas swoim strojem i baw się na najbardziej strasznej imprezie w mieście – zachęcają organizatorzy Horror Party.

Bilety na imprezę można kupić tutaj. Sobota, 26 października, godziny 20:00 – 3:00, Zabytkowa Kopalnia Guido, ul. 3 Maja 93.

(żms)/Miasto Zabrze(fb)
fot. Miasto Zabrze