Sierpień z kabaretami w Forum. Zobaczymy m.in. Paranienormalnych i Piotra Bałtroczyka

W sierpniu w gliwickim centrum handlowym Forum znów będzie wesoło. W okresie urlopowym centrum kontynuuje swój coroczny cykl „Sierpień z kabaretami”. Na Scenie Forum zagoszczą czołowe postaci polskiej sceny kabaretowej.

W tym roku w piątkowe wieczory w centrum handlowym widzów bawić będą: Kabaret Jurki (10 sierpnia, godz. 18:00-20:00), Kabaret Paranienormalni (17 sierpnia, godz. 18:00-20:00), Piotr Bałtroczyk (24 sierpnia, godz. 18:00-20:00) oraz Kabaret Zachodni (31 sierpnia, godz. 18:00-20:00). Ci wykonawcy to gwarancja świetnej zabawy.

Wstęp na wszystkie imprezy będzie wolny i nie są wymagane wejściówki.

Przedstawienia odbywać będą się w nowym lokalu Scena Forum (Lipowa 1, I p., obok sklepu Martes Sport). Na każdy z występów organizatorzy
przygotują około 250 miejsc siedzących; pozostałe miejsca są stojące.

Cykl otworzy występ, pochodzącego z Zielonej Góry, Kabaretu Jurki. Grupa istnieje od 1994 roku, a tworzą ją: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin. Jurki to kwartet scenicznych indywidualności, doskonale potrafiących nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

(żms)
fot. 24gliwice.pl