Mecz towarzyski Reprezentacji Polski z Urugwajem – 10 listopada!

Przed Polską reprezentacją Piłki Nożnej jest wielkie wyzwanie. Przed nimi bowiem mecz z Urugwajem, czyli dość ciężką drużyną, która posiada wiele gwiazd.

Jedną z nich jest rasowy napastnik Luis Suarez, który na pewno da nam wiele widowiskowych okazji podczas tego spotkania, stąd mecz okrzyknięty jest jednym z ciekawszych spotkań towarzyskich ostatnich czasów!

Polska Reprezentacja szykuje się mocno na Mistrzostwa Świata w Rosji, dlatego też mecze sparingowe z reprezentacjami, zostały przygotowane na najwyższym szczeblu, przez PZPN. Dzięki temu, będziemy mogli oglądać i oglądać mecze z Urugwajem i Meksykiem.

Pożegnanie Artura Boruca z reprezentacją!

Jednym z ważniejszych elementów, które będziemy mogli śledzić podczas tego spotkania, jest ostatni mecz naszego brankarza, Artura Boruca. Będzie on bowiem ostatni raz w reprezentacji obsadzony na bramce – jego bogata kariera reprezentacyjna zostanie zwięczona, co na pewno nie zostanie pozostawione przez kibiców, którzy w pewien sposób upamiętnią i oddadzą hołd wszystkim staraniom Polskiego reprezentanta!

Kontuzja Lewego…

Złą wiadomością dla Polaków jest na pewno fakt, iż Robert Lewandowski nie zagra na meczu z Urugwajem. Oznacza to tyle, iż nasza ofensywa bedzie mocno osłabiona, lecz trener Nawałka na pewno postawi na ustawienie, które będzie miało załatać te luki innymi zawodnikami, którzy również mają ofensywny pociąg na boisku, co podczas jutrzejszego spotkania, będą mogli udowodnić.

Mecz i transmisje.

Mecz będzie można oglądać bez problemu, za pomocą darmowej telewizji TVP1. Oprócz tego, będzie wiele transmisji internetowych i realcji, które udostępni chociażby bukmacher online, który oferuje zakłady sportowe w Polsce.

Jest on również ważnym sponsorem wielu Polskich drużyn, choćby Wisły Kraków, a także RKS Lechii.

Jeśli chodzi o radia, również zostają do dyspozycji tylko internetowe odpowiedniki, które będą przeprowadzać relacje na żywo w zakresie informowania o tym spotkaniu!